Toyota pietuvināja Nissan Juke sērijas konkurentam

0

Kompānija Toyota atveda uz Frankfurtes autosalonu atjaunotu konceptauto CH-R, kura agrāka versija bija parādīta 2014.gadā Parīzes autosalona ietvaros. Pašreizējais priekšsērijas prototips ir kompaktakrosovera priekšvēstnesis, kurš varēs sastādīt konkurenci Nissan Juke.

1
Koncepcija ir uzcelta uz jaunas platformas TNGA, kura bija ceturtās paaudzes hibrīda Prius pamatā. Japāņi apgalvo, ka šai arhitektūrai būs par 35-65 procentiem stiprākas konstrukcijas, kuras tiek izmantotas pašreizējos modeļos.

4
Toyota CH-R apvidus auto saņēma hibrīda spēkiekārtu, kuras sastāvā ir benzīna dzinējs, pavisam jauns elektriskais motors un vieglāks akumulatoru bloks. Japāņi paziņoja, ka termiskā iekšdedzes dzinēju efektivitāte ir palielinājies par 40 procentiem, salīdzinot ar iepriekšējiem analogiem.

2
No Parīzes prototipa atjaunotais CH-R atšķiras, tostarp, ar aizmugurējo durvju esamību, citiem 21-collu diskiem un ārējo spoguļu korpusiem.

3
Japāņu kompānijas pārstāvji paziņoja, ka viņi cer prezentēt kompakta krosovera sērijas versiju 2016.gada pavasarī Ženēvas autosalona ietvaros.

Foto: Toyota

Raksts no: motor.ru

Поделиться:

Comments are closed.