Alfa Romeo Giulia nobrauca Nirburgringu ātrāk nekā BMW M5

0

Kompakta sedana Alfa Romeo Giulia „ielādēta” versija – Quadrifoglio Verde – pārvarēja Nirburgringas „Ziemeļu cilpu” par 7 minūtēm 39  sekundēm. Par to kompānijas pārstāvji paziņoja Frankfurtes autosalona ietvaros. Brauciena video ieraksts vēl nav publicēts. Giulia laiks Nirburgringā ir rekords sedanu klasei. Par otro ātrāko cetrdurvju modeli tagad kļuva BMW M5. Vācu sedans 2005.gadā nobrauca 20-kilometru treku pat 7 minūtēm 52 sekundēm.

1
Turklāt, autoizstādē Frankfurtē bija nosauktas Giulia cenas Itālijā. Bāzes modifikāciju novērtēja par 79 tūkst. eiro. Quadrifoglio Verde versijas cena ir sākot no 95 tūkst. eiro.

Alfa Romeo Giulia sedans, modeles 159 pārņēmējs, bija prezentēts 2015.gada jūnijā. Mašīna uzreiz debitēja Quadrifoglio Verde versijā.

2
Pilnpiedziņas sedanu aprīkoja ar 510-spēcīgu 2.9-litru turbo „sešinieku”, kura paātrina mašīnu no nulles līdz simts kilometriem stundā par 3.9 sekundēm. Pārnesumkārba – 6-pakāpju „mehānika” vai 8-diapazonu „automāts”. Maksimālais ātrums – 307 kilometri stundā.

3
Citi dzinēji, kuri ir iekļauti Giulia motoru rindā, pagaidām oficiāli netiek nosaukti. Mašīnas pārdošana sāksies šī gada ceturtajā kvartālā.

Foto: Alfa Romeo

Raksts no: motor.ru

Поделиться:

Comments are closed.