Toyota parādīja hibrīda RAV4 Eiropai

0

Kompānija Toyota oficiāli prezentēja Eiropas hibrīda krosovera RAV4 variantu. Modeles amerikāņu versija debitēja aprīlī. Tad Toyota nesniedza precīzus tehniskos datus bezceļu transportlīdzeklim.

1
Krosoveri aprīkoja ar spēkiekārtu, kuras sastāvā ir iekļauts 2.5-litru benzīna dzinējs, kas strādā pēc Atkinsona cikla, elektriskais motors, nikeļa-metālhidrīda akumulātori, spēkiekārtas vadības bloks un jaudas dalītājs.

2
Kopēja iekārtas atdeve sastāda 197 zirgspēkus. No vietas līdz simts kilometriem stundā hibrīda RAV4 paātrinās par 8.7 sekundēm. Maksimālais ātrums – 180 kilometri stundā. Vidējais degvielas patēriņš sastāda 4.9 litrus uz simts kilometriem ceļa.

4

Modelis ir aprīkots arī ar enerģijas reģenerācijas bremzēšanas sistēmu: ātruma samazināšanas laikā vai brīvgaitas kustības laikā uzlādējas akumulatori.

Atkarībā no versijas, hibrīda Toyota RAV4var būt ka ar priekšējo piedziņu, tā arī ar pilnpiedziņu. Otrajā gadījumā modelis saņems papildus elektrisku dzinēju uz aizmugurējās ass, kurš pieslēdz riteņus braucot pa slidenu virsmu un startējot no vietas. Motora atdeve sastāda 50 kilovatu, kas ir vienāds ar 68 zirgspēkiem.

5
Toyota RAV4 ir arī pilnīgi elektriska versija, kas ir izstrādāta kopā ar Japānas auto ražotāju un kompāniju Tesla. Tāds krosoveris ir aprīkots ar 154-spēcīgu spēkiekārtu. Gaitas rezerve sastāda 160 kilometrus.

Foto: Toyota

Raksts no: motor.ru

Поделиться:

Comments are closed.